gambling addiction treatment
UA
лудоманія

Лікування лудоманії

Гарантовано

Запишись прямо зараз!

Про нас

Лудоманія Залежність

igromania

Лудоманія Гемблінг

ludomania

Iгроманія Лікування

medic

Лікування Записатися

review

Ігроманія - хвороба і залежність

Центр реабілітації та лікування залежностей "Випускний" необхідний тим, хто не раз пропускав тривожні дзвіночки. Нехай останній дзвоник стане для вас випускним в нове життя, а не боєм похоронного дзвону.

Залежність - це проблема, яка може торкнутися кожного. Згідно з даними статистики, 82% населення стикалися з тим чи іншим видом залежності особисто або переживали її разом з близькими. Не варто недооцінювати масштаби лиха. Це наша спільна біда. І, по-різному, вона знайома кожному.

Ми допомагаємо боротися з різними видами залежностей:

 • Лудомания ;
 • Ігроманія;
 • гемблінг-залежність;
 • Алкоголізм;
 • Наркоманія;
 • Тютюнопаління;
 • Виробництво харчових продуктiв залежність;
 • Залежність від Інтернету;
 • Міжособистісні залежності;
 • Інші психологічні труднощі.

Ми випускаємо наших клієнтів в нове життя без залежностей. Якщо є проблема - ми знайдемо рішення. Після проходження курсу лікування в нашому центрі, ви знайдете другий шанс - станете здоровим і щасливим людиною без шкідливих звичок.

Методи лікування в реабілітаційному центрі "Випускний"

Як правило, зловживання само по собі не є першопричиною асоціальної поведінки. Важливо знайти той спусковий гачок, який запустив розвиток деструктивного механізму. Щоб усунути залежність, необхідний скрупульозний аналіз передумов і комплексний підхід в лікуванні залежності.

Під час роботи ми використовуємо такі методики:

 • Медична психотерапія;
 • Гіпнотерапії;
 • Кодування;
 • Медикаментозна підтримка;
 • Стаціонарне лікування.

Всі протоколи лікування відносяться до офіційної медицини, мають доказову базу і є безпечними для пацієнта. Ми не використовуємо народні методи лікування і нетрадиційну медицину. В нашій команді працюють виключно висококваліфіковані фахівці з вищою медичною освітою і багаторічним стажем роботи. Комплексне лікування дозволяє не тільки домогтися ефективного результату, але і запобігти рецидиву захворювання.

Ми також відкриті для консультацій по боротьбі з залежностями. Ви можете звернутися в наш центр і отримати професійну допомогу для себе або родичів. Всі послуги надаються на умовах анонімності. Про проходження лікування в нашому центрі не дізнаються ваші друзі, знайомі або роботодавці. Консультація надається безкоштовно.

Умови лікування залежностей

Звернувшись в наш реабілітаційний центр, ви можете пройти лікування всіх видів залежностей в стаціонарі і вдома. Вибір оптимального методу лікування залежить від історії захворювання і індивідуальних особливостей хворого. До кожного клієнта підбирається індивідуальний підхід і розробляється персональна схема лікування.

Не варто думати, що реабілітаційні центри України - це звичайні лікарні або, не приведи Боже, тюремні камери. Наші пацієнти - велика і дружна сім'я, а тому ми намагаємося забезпечити комфортні умови лікування та проживання.

На території нашого закладу є спортивний зал, басейн, масажний кабінет і сауна. Всі бажаючі можуть скористатися великою колекцією книг з нашої бібліотеки. Окрема зона виділена під заняття творчістю: у нас є студія малювання, гурток акторської майстерності, регулярно проводяться уроки ліплення з глини. Щодня пацієнти виходять на прогулянку по території нашого центру, де можуть відпочити в тіні дерев або приєднається до ігор на свіжому повітрі з іншими постояльцями.

На окрему увагу варто лікувальна зона. Ми проводимо як сеанси індивідуальної психотерапії, так і групові заняття. Це допомагає соціалізуватися, знайти підтримку і навчитися відкрито говорити про свої почуття. На особистій зустрічі з психологом або психіатром, клієнт може відкрити потаємні куточки своєї душі - вся інформація не вийде за межі кабінету.

На базі реабілітаційного центру по лікуванню залежностей працює лікарня. Тут проводяться курси детоксикації організму і процедури, спрямовані на відновлення роботи органів і систем. Відділення фізіотерапії дозволяє не тільки вирішити проблеми з залежністю, а й оздоровитися. Перед призначенням процедур і медикаментів, всі пацієнти проходять обов'язковий збір аналізів і ретельне заповнення медичної картки.