лудоманія

Лікування лудоманії

Гарантовано

Запишись прямо зараз!

Як розпочати нове життя? Новий рік – найкращий момент!

Лудоманія Залежність

igromania

Гемблінг Лікування

ludomania

Iгроманія Лікування

medic

Лікування Лікування

review

Нове життя у новому році

Що таке лудоманія лудоманія, наркоманія, алкоголізм? Це хвороби розуму, що розвинулася в результаті процесу, який починається з апетитної поведінки і закінчується деструктивним мисленням, неправильним вибором і повною залежністю від наркотиків. Щоб розірвати порочне коло залежності, психологія за допомогою своїх різних прагматичних методів може допомогти людям, які борються із залежністю. Крім цього, пацієнти зможуть зрозуміти основні причини залежності, замінити руйнівні думки більш здоровими та впоратися з тягою.

Нове життя в новому році

Насамперед, потрібно вирішити для себе, що саме ви хочете змінити і куди рухатися. Почати нове життя можна по-різному, і кожен із способів залежить від того, що саме ви хочете змінити. Але якщо наш портал спеціалізується на лікуванні залежностей, робити акцент ми будемо на відмови від шкідливих звичок.

З чого саме розпочати? Як змусити себе рухатись далі? І як не зірватись у вівторок? Про все це ми поговоримо, а також поділимося порадами психолога Мартіна Селігмана.

Позбудься залежності - Зроби перший крок!

Зважитися на кардинальні зміни у житті дуже складно. Якщо ви про це замислюєтеся, це вже добре. Однак почати складний шлях у рази складніше, ніж просто думати про нього. Потрібно діяти, причому рішуче!

Це можна порівняти зі стрибком у воду: після першого кроку шляху вже немає. Тим не менш, вирішиться на нього найскладніше. Потрібно мати непохитну впевненість у правильності вашого вибору та залізну мотивацію. Уявіть своє життя незалежно і усвідомте те, що це цілком можливо! Подумайте про те, що ви втрачаєте і що купуєте, відмовившись від своєї залежності.

Не даремно кажуть, що думки матеріалізуються: уявлення про хороше майбутнє і повинні стати для вас мотивацією. Вона і пробудить у вас бажання зробити перший крок, розпочавши нове життя.

new year 2022 new life in new year

Як почати нове життя - За пунктами та з планом

Вирішивши на зміни, ви повинні чітко розуміти, чого саме хочете. Щоб вам було простіше це розуміти, складіть план, у якому запишіть те, як маєте намір змінити своє життя. Обдумайте його, відкладіть на якийсь час, потім знову обдумайте і відкоригуйте. Якщо ви зважилися на перший крок, не маючи жодного плану, швидше за все це буде провал.

Важливі поради

  • дотримуйтесь нового порядку дня;
  • зверніться за допомогою;
  • запасіться терпінням.

Розпорядок дня зробить вас дисциплінованим

Самодисципліна – це запорука того, що ви не зійдете зі свого шляху. Розпорядок дня може допомогти не тільки правильно розпоряджатися часом, але й привчить вас до порядку. Не варто розписувати щохвилини свого часу. Додайте до свого звичного розкладу кілька нових занять та захоплень, які допоможуть зайняти вільний час. Розписавши свій вільний час, ви зменшуєте шанс того, що ви зірветесь.

Допомога спеціаліста - важливий крок на шляху до нового життя

Зверніться до психолога або нарколога, які допоможуть впоратися з внутрішніми проблемами, вилікувати фобії та дадуть потрібні поради. Не варто нехтувати допомогою спеціалістів, адже вони знають, що може допомогти саме вам. Кожна людина має свої «таргани в голові», які вимагають індивідуального підходу. Звернувшись за допомогою до лікаря, ви не тільки отримаєте моральну підтримку, але й зрозумієте, як подолати внутрішні проблеми.

Головне - не зірватися у вівторок

Найважливіше для тих, хто хоче розпочати нове життя, це запастися терпінням. Все буде, але далеко не одразу! Думайте про те, що з кожним днем ви міняєтеся, перетворюючись на краще. Зірватися дуже просто, але щоразу, думаючи про це, згадуйте про те, який шлях уже пройдено. Зірвавшись, ви підкреслите все, що було досягнуто до цього.

Чи можна повністю зцілитися від алкоголізму і наркоманії?

Тривалий час вважалося, що розлад, пов’язаний із вживанням психоактивних речовин, - це безнадійний стан, від якого одужують лише деякі. Похмура статистика, яку часто розкидають, передбачає, що лише невеликий відсоток людей одужує від нього. Хоча в цьому є частка правди, проблема в тому, що ці статистичні дані ніколи не поміщаються в контекст.

Немає жодних сумнівів у тому, що у багатьох людей трапляються рецидиви після спроби позбутися залежності. Але більшість людей роблять кілька спроб. Як і у випадку зі зміною будь-якої міцно вкоріненої звички, як-от паління або нездорове харчування, у багатьох людей не виходить з першої спроби. Але багато хто в кінцевому підсумку домагається цього з послідовними спробами.

Близько 75% людей, які прагнуть вилікуватися від проблеми, пов’язаної із вживанням психоактивних речовин, досягають своєї мети, хоча їм може знадобитися деякий час для досягнення повної ремісії. Середня кількість спроб для досягнення успіху дорівнює п’яти.

Хоча в деяких випадках середнє число дорівнює лише двом. Це відбувається тільки тоді, коли люди мають найвищий ступінь залежності. Можливо, у них можуть бути й інші супутні проблеми психічного здоров’я. Ці проблеми можуть трохи уповільнювати процес їхнього зцілення.

Виклик лікаря нарколога

До слова, що більше років людина перебуває у стані ремісії, то більше в неї досягнень. Це, ймовірно, являє собою взаємний процес, коли більша кількість років відновлення призводить до більшої кількості досягнень і кращих результатів. Адже вони, своєю чергою, підтримують безперервне відновлення. Згодом люди продовжують покращувати якість свого життя і досягають того, чого раніше не могли.

Крім усього вищесказаного, є ще один момент. Що раніше людина почне проходити лікування, то кращими в неї будуть результати відновлення. Хоча одужання від залежностей пов’язане з численними позитивними моментами. І не завжди до цих чинників входить вік. Але дані свідчать про те, що лікування від залежності в молодому віці, незалежно від тяжкості залежності людини, пов’язане з подальшим покращенням загального функціонування та якості життя.

Зрештою, наркоманія та алкоголізм - це добре виліковні розлади, від яких зрештою одужує більшість людей. Незважаючи на численні юридичні та соціальні бар’єри, більшість людей, які одужують від залежності, возз’єднуються із суспільством і вносять у нього безліч значущих внесків.

Як почати нове життя - Поради психолога

Насамкінець хочемо поділитися кількома порадами Мартіна Селігмана, який спеціалізується на психології позитивного мислення. Мартін питанням «Як розпочати нове життя?» відповідає таке:

  • визначтеся з тим, що саме ви хочете змінити;
  • подумайте, як це можна втілити в життя;
  • визначте час для досягнення мети;
  • оцініть ризики та те, що може завадити вам;
  • обміркуйте свої перші кроки;
  • дійте, думаючи про те, що ви стаєте кращими!

Також вам можуть бути цікаві ці статті:

Які соціальні бар'єри можуть виникнути у людей, які страждають на наркоманію та алкоголізм?

Зловживання наркотиками та алкоголем часто супроводжується руйнівними соціальними наслідками для суспільного життя. Несприятливі наслідки можуть торкнутися сфери працевлаштування, освіти та взаємин із сім'єю. Крім цього, залежні люди більше схильні до насильства, злочинності, безпритульності та бродяжництва.

Що робить людину наркоманом?

Наркоманія - це хронічне захворювання, що характеризується нав'язливим пошуком і вживанням наркотиків, а зміни в мозку, що відбуваються з плином часу під час вживання наркотиків, кидають виклик самоконтролю залежної людини і заважають її здатності чинити опір сильним позивам до вживання наркотиків.

У який момент щось стає залежністю?

} Залежність виникає в той момент, коли людина ставить вживання якихось шкідливих речовин понад власне здоров'я. Роль сім'ї, роботи, освіти, здорової взаємодії із соціумом практично нівелюється.

Який вигляд має людина, психотип якої найбільш схильний до виникнення різного роду залежностей?

Адиктивна особистість - це особистість, яка з більшою ймовірністю стане залежною від чого-небудь. Це може включати в себе те, що хтось стає надзвичайно захопленим чимось і розвиває нав'язливу ідею або фіксацію.
}