gambling addiction treatment
UA
лудоманія

Лікування лудоманії

Гарантовано

Запишись прямо зараз!

Як розпочати нове життя? Новий рік – найкращий момент!

Лудоманія Залежність

igromania

Лудоманія Гемблінг

ludomania

Iгроманія Лікування

medic

Лікування Записатися

review

Нове життя у новому році

Насамперед, потрібно вирішити для себе, що саме ви хочете змінити і куди рухатися. Почати нове життя можна по-різному, і кожен із способів залежить від того, що саме ви хочете змінити. Але якщо наш портал спеціалізується на лікуванні залежностей, робити акцент ми будемо на відмови від шкідливих звичок.

З чого саме розпочати? Як змусити себе рухатись далі? І як не зірватись у вівторок? Про все це ми поговоримо, а також поділимося порадами психолога Мартіна Селігмана.

Позбудься залежності - Зроби перший крок!

Зважитися на кардинальні зміни у житті дуже складно. Якщо ви про це замислюєтеся, це вже добре. Однак почати складний шлях у рази складніше, ніж просто думати про нього. Потрібно діяти, причому рішуче!

Це можна порівняти зі стрибком у воду: після першого кроку шляху вже немає. Тим не менш, вирішиться на нього найскладніше. Потрібно мати непохитну впевненість у правильності вашого вибору та залізну мотивацію. Уявіть своє життя незалежно і усвідомте те, що це цілком можливо! Подумайте про те, що ви втрачаєте і що купуєте, відмовившись від своєї залежності.

Не даремно кажуть, що думки матеріалізуються: уявлення про хороше майбутнє і повинні стати для вас мотивацією. Вона і пробудить у вас бажання зробити перший крок, розпочавши нове життя.

new year 2022 new life in new year

Як почати нове життя - За пунктами та з планом

Вирішивши на зміни, ви повинні чітко розуміти, чого саме хочете. Щоб вам було простіше це розуміти, складіть план, у якому запишіть те, як маєте намір змінити своє життя. Обдумайте його, відкладіть на якийсь час, потім знову обдумайте і відкоригуйте. Якщо ви зважилися на перший крок, не маючи жодного плану, швидше за все це буде провал.

Важливі поради:

  • дотримуйтесь нового порядку дня;
  • зверніться за допомогою;
  • запасіться терпінням.

Розпорядок дня зробить вас дисциплінованим

Самодисципліна – це запорука того, що ви не зійдете зі свого шляху. Розпорядок дня може допомогти не тільки правильно розпоряджатися часом, але й привчить вас до порядку. Не варто розписувати щохвилини свого часу. Додайте до свого звичного розкладу кілька нових занять та захоплень, які допоможуть зайняти вільний час. Розписавши свій вільний час, ви зменшуєте шанс того, що ви зірветесь.

Допомога спеціаліста - важливий крок на шляху до нового життя

Зверніться до психолога або нарколога, які допоможуть впоратися з внутрішніми проблемами, вилікувати фобії та дадуть потрібні поради. Не варто нехтувати допомогою спеціалістів, адже вони знають, що може допомогти саме вам. Кожна людина має свої «таргани в голові», які вимагають індивідуального підходу. Звернувшись за допомогою до лікаря, ви не тільки отримаєте моральну підтримку, але й зрозумієте, як подолати внутрішні проблеми.

Головне - не зірватися у вівторок!

Найважливіше для тих, хто хоче розпочати нове життя, це запастися терпінням. Все буде, але далеко не одразу! Думайте про те, що з кожним днем ви міняєтеся, перетворюючись на краще. Зірватися дуже просто, але щоразу, думаючи про це, згадуйте про те, який шлях уже пройдено. Зірвавшись, ви підкреслите все, що було досягнуто до цього.

Як почати нове життя - Поради психолога

Насамкінець хочемо поділитися кількома порадами Мартіна Селігмана, який спеціалізується на психології позитивного мислення. Мартін питанням «Як розпочати нове життя?» відповідає таке:

  • визначтеся з тим, що саме ви хочете змінити;
  • подумайте, як це можна втілити в життя;
  • визначте час для досягнення мети;
  • оцініть ризики та те, що може завадити вам;
  • обміркуйте свої перші кроки;
  • дійте, думаючи про те, що ви стаєте кращими!