лудоманія

Лікування лудоманії

Гарантовано

Запишись прямо зараз!

Нарколог додому: все, що потрібно знати

Лудоманія Залежність

igromania

Гемблінг Лікування

ludomania

Iгроманія Лікування

medic

Лікування Лікування

review

Хто такий нарколог і чим він займається?

Насамперед, необхідно дізнатися, хто такий нарколог. Наркологія це частина медичної сфери, досить вузький різновид психіатрії. Наркологи є лікарями, які спеціалізуються на алкогольній, тютюновій та наркотичній залежностях. Вони, як і інші залежності, такі як лудоманія, теж потребують лікування. Більше того, для успішного проходження курсу необхідний індивідуальний підхід медичних співробітників до конкретної картини хвороби..

Звідси й виникла потреба у цьому медичному напрямі, який займається вивченням захворювань. По суті наркологи займаються лікуванням людського мозку, коли у нього виробилася стійка залежність до речовин. І чим раніше людина або її близькі звернуться за допомогою кваліфікованого фахівця, тим швидше пацієнт повернеться до нормального життя..

Вызов врача нарколога

Виклик лікаря нарколога навіщо це потрібне?

Між викликом нарколога та стандартної медичної допомоги є принципова різниця. Справа в тому, що підхід до пацієнтів із залежностями більш специфічний. Хоча лікарі швидкої часто мають необхідну практику, проте її може бути недостатньо. Зазвичай медики мають дуже невеликий досвід, а наркологи спеціалізуються саме на цій проблемі. Останні займалися поглибленим вивченням питання, а також мають необхідний професійний досвід у ньому.

Тож виклик саме нарколога додому, коли в цьому є потреба, є раціональнішим. Фахівець зможе швидше діагностувати проблему, зорієнтуватися та розпочати її лікування. Крім того, часто починається шлях до нормального життя.

У медичній термінології є таке поняття, як ефект білого халату. Зазвичай це стосується людей, у яких побачивши медичних співробітників, на тлі хвилювання, піднімається артеріальний тиск. Такою особливістю страждає до 15% всього населення світу. Однак у ширшому понятті це страх лікарів. Саме він може бути бар’єром для залежних, які хочуть розпочати лікування, але не можуть.

У яких випадках потрібно викликати нарколога додому?

Лікування алкоголізму та наркоманії це важкий і довгий процес. Причому всім: і залежного, й у його оточення. Однак це необхідний захід, який допоможе повернутися до нормального життя. Виклик нарколога на будинок це цілком може бути перший усвідомлений крок, щоб стати краще.

Коли потрібно викликати нарколога додому

 • Наркотичний психоз;
 • Алкогольний делірій (біла гарячка);
 • Передозування;
 • Алкогольна інтоксикація;
 • Наркотична інтоксикація.

Також звернутися за допомогою можна і в інших схожих ситуаціях. Крім того, можна звернутися як консультацію. У цьому випадку фахівець зможе обґрунтувати людині необхідність лікування, а також мотивувати її. Наприклад, це може бути доцільним, коли залежний уже усвідомив проблему, але не може вирішитись.

Коли ми говоримо про ситуації, пов’язані з отруєнням чи розладом, нарколог вживе відповідних заходів. Він зможе зняти симптоми, здійснити необхідні медичні дії. За потреби дасть направлення на подальше лікування пацієнта.

Наркологія вдома: популярні причини відмови від допомоги

Цікаво, що у багатьох людей, яким справді потрібна допомога, виникає труднощі звернутися за нею. Ця проблема має виключно психологічний характер. І її потрібно обов’язково усунути. Тому ми пропонуємо вам з’ясувати найпопулярніші причини відмови від медичної допомоги, а також чому не варто боятися.

Чому не звертаються за допомогою

 • Заперечення реальної ситуації – це перша причина, чому відмовляються від допомоги. Не лише пацієнтові важко визнати, що він є залежним. Але і його близьким важко усвідомити, що це сталося з їхньою рідною людиною. Через це людина все сильніше і сильніше занурюється у свою залежність. Якщо вчасно не схаменутися, то може бути вже запізно.
 • Прийняття це друга причина, а вже в цьому випадку пацієнт усвідомлює, що страждає на якусь залежність. Іноді у нього створюється хибне враження, що він тримає ситуацію під контролем. А навіщо звертатися до фахівців, якщо все під контролем? Але при цьому він все ще продовжує пити, курити чи вживати наркотики. Однак близько 98% всіх летальних випадків у залежних відбуваються поза стінами лікарень.
 • Сором це третя популярна причина, яка за сумісництвом є найдурнішою. Адже алкоголізм, токсикоманія, наркоманія – це хвороби. Такі ж, наприклад, як депресія, діабет або ігроманія. То чому має бути соромно звертатися по лікування? Ні, це, навпаки, показує свідомість і бажання до позитивних змін.

Нарколог додому цілодобово коли звертатись за допомогою

За допомогою вимагає звертатися відразу, як у цьому виникає потреба. І буває, що це відбувається серед ночі. Залежним абсолютно не важливо час доби, в яку вони вживають алкоголь або речовини. Часом у таких людей абсолютно збиті циркадні цикли. З цієї причини і різні негативні наслідки можуть проявитися в будь-який час доби.

Допомога потрібна терміново, чи правильно чекати до ранку? Це зовсім негаразд. Якщо виявилися біла гарячка, симптоми передозування або інтоксикації, то час може йти на годинник. За допомогою необхідно звернутися терміново. Тому наш центр пропонує виїзд нарколога додому цілодобово.

Фахівець відвідає пацієнта, щоб надати йому допомогу.

Заходи, які вживає нарколог вдома

Насамперед кваліфікований спеціаліст проведе оцінку стану, яку можна зробити в домашніх умовах. Він виявить ступінь психомоторних порушень, а також соматовегетативні показники. Саме на цих даних буде надано первинну медичну допомогу.

У разі ламання або похмільного синдрому, нарколог вживає заходів, щоб їх усунути. Для цього здійснюється дезінтоксикаційна інфузійна терапія. Як додаткову допомогу можуть використовувати такі засоби:

 • Снодійні;
 • Анальгетичні препарати;
 • Седативні засоби;
 • Діуретики;
 • Сорбенти;
 • Кардіо та гепатопротектори;
 • Вітаміни загального призначення.

Після всіх дій пацієнтові зазвичай стає значно краще. Однак у поодиноких випадках людину вводять у стан медикаментозного сну. Також фахівець може дати направлення на подальше лікування залежного.

Кваліфіковані нарколог на будинок ціна

Насамперед необхідно пам’ятати, що вартість лікування безпосередньо залежить від самого пацієнта. Від його стану здоров’я, ступеня залежності та інше. Під людину схема лікування підбирається в індивідуальному порядку. Тож точну суму лікування наркології конкретніше може назвати лише сам фахівець, виходячи з медкарти пацієнта.

Комплекс послуг, які можуть бути потрібні людині, залежить від цілого переліку факторів. Серед них наявність патологій, вік, ступінь тяжкості залежності та інше.

Крім стандартних дій, таких як оцінка поточного стану, можуть знадобитися інші профілактичні процедури. Наприклад, запровадження особливих препаратів або діагностика систем життєдіяльності.

Найчастіше нарколог проводить такі процедури

 • Консультування хворого та його близьких;
 • Виведення із запою;
 • Кодування від залежності;
 • Детоксикація від алкоголю;
 • Виведення хворого з абстинентного синдрому;
 • Усунення психоневрологічних порушень.

З цієї причини ціна завжди безпосередньо залежить від загального обсягу послуг, які були надані. Також зверніть увагу, що після візиту нарколога додому він залишається на зв’язку. Це потрібно для консультацій та своєчасного надання допомоги, якщо вона необхідна.

Також вам можуть бути цікаві ці статті:

Синдром панічних атак – це простими словами?

Синдром панічних атак – це різкий раптовий стан страху. Ця висока тривожність, яка нічим не обґрунтована. Найчастіше реальна загроза чи небезпека для життя абсолютно відсутня. Однак людині може здатись, що щось відбувається не так. Наприклад, раптовий страх смерті, відчуття, що він божеволіє і подібне.

Які бувають симптоми панічних атак?

Розглянемо основні симптоми: страх смерті, оніміння та поколювання в кінцівках, підвищене серцебиття, запаморочення та озноб. Ознаки панічних атак здебільшого однакові, що дозволяє їх швидко діагностувати. Однак до них можна додати ще страх втрати свідомості, потемніння в очах та артеріальний тиск.

Скільки триває панічна атака насправді?

До 15 хвилин, хоч відомо, що людині здається, що це ціла вічність. Насправді ПА може тривати навіть кілька хвилин. Особливо, якщо вчасно збагнути та постаратися взяти себе в руки. Тоді синдром панічних атак швидко пройде і має всі шанси не повторитись у майбутньому.

Як позбутися панічних атак самостійно?

Для цього потрібно контролювати дихання, перейти в інше приміщення і спробувати сконцентруватися на якомусь об'єкті. Важливо враховувати, що більшість людей ПА буває лише раз у житті. Але в іншому випадку необхідно звернутися до лікаря. Тоді лікування панічних атак відбуватиметься із застосуванням медикаментів та під наглядом фахівця.