лудоманія

Лікування лудоманії

Гарантовано

Запишись прямо зараз!

Правила реабілітаційного центру Випускної та обов'язки сторін

Лудоманія Залежність

igromania

Гемблінг Лікування

ludomania

Iгроманія Лікування

medic

Лікування Лікування

review

Правила реабілітаційного центру Випускний в Україні

Щоб ваше лікування від залежностей відбувалося комфортно та ефективно, ми дотримуємося низки правил і, у свою чергу, просимо дотримуватись певних правил наших пацієнтів.

Людина, яка стала на шлях лікування від залежності не повинна:

 • Курити сигарети та вживати тютюнову продукцію під час курсу лікування
 • Пити алкогольні напої
 • Приймати наркотичні речовини
 • Самостійно призначати собі лікарські препарати
 • Грати в азартні ігри навіть на інтерес

Порушення будь-якої з цих заборон може негативно позначитися на процесі лікування та звернути назад досягнуті результати.

Щоб вилікуватися від алкогольної залежності, наркоманії або лудоманії, необхідно чітко дотримуватися рекомендацій вашого лікаря. Дотримуйтесь встановленого в реабілітаційному центрі внутрішнього розпорядку та режиму дня. Приймайте призначені лікарем ліки та не пропускайте візити до психотерапевта. Лікування залежності – наше спільне з вами завдання! І ви теж повинні докладати всіх можливих зусиль, щоб позбутися залежності швидко та назавжди.

Прийом до нашого реабілітаційного центру в Україні

Реабілітаційний центр Випускний пропонує послуги лікування залежності вдома та в стаціонарі:

Можлива психологічна реабілітація не лише залежних, а й членів їхніх сімей. Цей шлях важкий, але ми пройдемо його разом!

З усіх питань, що вас цікавлять, ви можете проконсультуватися у фахівців нашого реабілітаційного центру. Ви також можете залишити свій e-mail, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом! Якщо вам потрібна допомога, зв’яжіться з нами негайно! Чим швидше алкоголік, лудоман чи наркозалежний почне лікування – тим швидше він повернеться до здорового життя. Звернутися по допомогу може як особа із залежною поведінкою, так і члени його сім’ї.

реабілітаційний центр в Україні

Лікування лудоманії

Лудоманія - це залежність від азартних ігор, яку іноді називають “компульсивною азартною грою” або “проблемною ігровою залежністю”. Цей розлад поведінки характеризується постійним бажанням грати, незважаючи на негативні наслідки, які це може мати для вашого життя. Вважається, що азартні ігри можуть відображати діагноз розладу імпульсивного контролю. У цьому випадку проблеми з регулюванням ваших емоцій і поведінки можуть ускладнити управління бажанням грати і шукати пов’язаний з ним викид адреналіну.

Лікування залежності від Інтернету

Ніхто не буде сперечатися з тим фактом, що доступність і популярність Інтернету дійсно зростає. Як результат, це означає, що тепер можна за допомогою єдиного девайса одночасно:

 1. шукати інформацію, отримувати доступ до сайтів соціальних мереж
 2. здійснювати онлайн покупки
 3. грати в азартні ігри
 4. дивитися фільми і читати книги

Цей список можна продовжувати і далі. Круто звучить? Безумовно. Але є одне “але”. Звичайно ж, Інтернет може бути корисним під час пошуку інформації в рамках вашої освіти або ж роботи. Але все частіше виникають випадки, коли у людини формується нав’язливе використання Всесвітньої павутини. З цієї причини кількість ситуацій, коли у людей було діагностовано “Інтернет-залежність”, з кожним роком невблаганно зростає.

Людина в буквальному сенсі втрачає зв’язок із реальним життям. Вона на шкоду своєму здоров’ю і матеріальному благополуччю витрачатиме практично весь свій вільний час на Інтернет. Але це далеко не кінець життя, адже ця залежність досить легко піддається лікуванню.

Лікування алкоголізму

Розлад, пов’язаний із вживанням алкоголю, - це захворювання, пов’язане з частим і надмірним вживанням алкогольних напоїв. Люди, які страждають на алкоголізм, не можуть кинути пити, навіть якщо це спричиняє проблеми, емоційний стрес або фізичну шкоду собі чи іншим.

Розлад, пов’язаний із вживанням алкоголю, є реальним захворюванням. Це хвороба функції мозку, і для її контролю потрібне медичне та психологічне лікування. Алкогольна залежність має три стадії:

 • легка
 • помірна
 • яжелая

До слова, цей вид залежності може розвиватися швидко або протягом тривалого періоду часу.

Лікування залежності від тютюну

Хімічна речовина, що спричиняє гарне самопочуття в тютюнових виробах, - це нікотин. Жуєте ви тютюн, вейпите або курите сигарети чи сигарі - особливої різниці немає. Адже мотив усіх цих дій один - це те, що дає вам кайф.

Щойно нікотин потрапляє у вашу кров, він прямує безпосередньо у ваш мозок. Протягом 10 секунд він підвищує рівень дофаміну у вашому мозку. Але приплив швидко минає, тому вам потрібно більше, щоб отримати такий самий кайф. Згодом вживання нікотину перебудовує шляхи у вашому мозку, пов’язані з тим, як ви справляєтеся зі стресом. Це необхідно для того, щоб почуватися добре фізично і морально. Коротше кажучи, ви залежні.

У всьому світі зловживання нікотином призводить до 7 мільйонів смертей на рік. А в курців часто виникають серйозні проблеми зі здоров’ям, як-от рак легенів, хронічний бронхіт та емфізема.

залежність від тютюну

Політика конфіденційності

}

Усі дані, які надаються нам пацієнтом або його родичами, є суворо конфіденційними. Ми не розголошуємо:

 • ПІБ та дату народження
 • Контактні дані
 • Паспортні дані
 • Анамнез пацієнта
 • Діагноз
 • Процедуру лікування

Вся інформація, одержувана центром реабілітації Випускний строго засекречена і не передається третім особам. Ми цінуємо ваше бажання зберегти анонімність, а тому, лікування можливе без надання документів. Ми віримо і довіряємо вам.

Сайт не призначений для неповнолітніх користувачів. Дані з сайту Vupysknoj.com.ua збираються з метою зворотного зв’язку пацієнта або його представника з фахівцями нашого реабілітаційного центру:

 • ПІБ
 • e-mail
 • номер телефону

Компанія дотримується всіх правових, організаційних та технічних вимог для захисту персональних даних від неправомірного доступу. Реабілітаційний центр Україна збирає тільки ті персональні дані, які свідомо і добровільно надані пацієнтом або його законним представником для оформлення заявки на лікування в реабілітаційному центрі або для попередньої консультації фахівця.

Для нас байдужа ваша зовнішність, ваша раса, релігійні та політичні погляди. Наше завдання - лікування всіх видів залежності вдома і в стаціонарі. І ми успішно з ним справляємося!

Яка статистика щодо куріння тютюну у світі на сьогоднішній день?

БНайповніші офіційні дані про глобальні тенденції в царині куріння підкреслюють його величезні наслідки для здоров'я в усьому світі. Кількість курців у всьому світі збільшилася до 1,1 мільярда у 2019 році, при цьому куріння тютюну стало причиною 7,7 мільйона смертей.

Скільки смертей на рік спричиняє куріння?

} Вживання тютюну чинить серйозний вплив на здоров'я споживачів різного віку по всьому світу. Фактично, вживання тютюну залишається основною запобіжною причиною хвороб і смертей у більшості країн СНД, щорічно призводячи до більш ніж кількох мільйонів смертей.

У якій країні найвищий рівень алкоголізму?

} На жаль, саме країни Східної Європи мають у цій сфері дійсно високі показники. Але саме В Білорусі найвищий рівень споживання алкоголю у світі. 17,5 літрів алкоголю на душу населення. Високий рівень споживання в країні мав серйозні наслідки для здоров'я її мешканців (зокрема, виникнення депресії та абстинентного синдрому).

Чому важливо зберігати конфіденційність пацієнтів?

} Створення довірливого середовища за рахунок поваги до конфіденційності пацієнта спонукає пацієнта звертатися по медичну допомогу. Крім цього, це допомагає йому бути максимально чесним під час візиту до лікаря. Як результат, ефективність лікування зростає в рази.
}