uaUA
лудоманія

Лікування лудоманії

Гарантовано

Запишись прямо зараз!

Контакти реабілітаційного центру України

Лудоманія Залежність

igromania

Лудоманія Гемблінг

ludomania

Iгроманія Лікування

medic

Лікування Записатися

review

Контакти реабілітаційного центру Випускний в Україні

Найважче — зробити перший крок. Лікування залежностей є серйозним випробуванням як для хворого, але й всіх його близьких. Важливо не просто передати людину в руки фахівців, а й грамотно донести до неї необхідність лікування. І тому підготовка до першого візиту до реабілітаційного центру має починатися заздалегідь.

Зв'яжіться з нами і ми допоможемо позбавитися всіх видів залежностей

Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним способом:

  • телефоном
  • в онлайн-чаті
  • заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті
  • написавши листа на e-mail

Кваліфіковані психологи допоможуть розібратися у проблемі та пояснять, як правильно скласти розмову із залежним. Наше основне завдання – не нашкодити. Лікування залежностей вдома чи стаціонарі починається задовго до візиту до реабілітаційного центру. Перший крок – усвідомлення проблеми, психологічна підготовка пацієнта.

Багато людей, залежних від алкоголю, наркотиків чи азартних ігор, сприймають у багнети спроби родичів обдурити їх. Важливо уникати насильства над залежним. Адже якщо ви тиснутимете, то великий ризик, що людина воліє викреслити з життя саме вас, а не реальне джерело своїх бід. Це є нормальна реакція психіки людини. Адже залежність змушує мозок виробляти дофамін (гормон задоволення), а психологічний тиск із боку близьких викликає лише роздратування та стрес. Безумовно, в даному випадку треба діяти дуже обережно — переконати людину розпочати лікування від залежностей, але зберегти теплі довірчі відносини.

Первинний візит до реабілітаційного центру

Звертаємо вашу увагу, що первинний візит до реабілітаційний центр Випускний необхідно проводити добровільно, за участю близьких людей пацієнта. Як правило, допомога психолога потрібна не тільки залежному — ми розповімо вам, як поводитися з пацієнтом у стадії ремісії, що робити, якщо людина зірвалася, як можна запобігти зриву. І, звичайно, допоможемо впоратися із труднощами, які виникли особисто у вас у зв'язку із залежністю близького. Лікування має бути комплексним та всебічним.

Під час першого візиту до реабілітаційного центру ми:

  • спілкуємось із залежним,
  • розмовляємо з його близькими,
  • заповнюємо медичну картку,
  • складаємо первинний план лікування.

Тільки після цього ви приймаєте рішення про лікування в нашому реабілітаційному центрі. Виходячи з типу адикції та складності кожного конкретного випадку визначається, чи проходитиме лікування залежності вдома або в стаціонарі. У деяких випадках достатньо одного сеансу гіпнозу або кодування, щоб відправити людину додому без ризику рецидиву захворювання. Це не означає, що людина ніколи більше не питиме, вживатиме наркотики або гратиме в азартні ігри. Але найближчим часом (від одного до п'яти років) ризик повернутися до залежності буде мінімальним. Це експрес-методи, що доведено працюють. Але вони підходять не всім. Кожен випадок індивідуальний.

Лікування залежностей анонімне

Ми розуміємо, що будь-яка залежність (алкоголізм, наркоманія, лудоманія) — це потужна сила, здатна перевернути світ із ніг на голову та зруйнувати життя людей. І більшості важко зізнатися, що вони зіткнулися з цим лихом. Та й не завжди це необхідно, адже в нашому суспільстві прийнято стигматизувати залежності, звинувачувати у цьому хворого та його родину. А тому ми проводимо консультації та лікування всіх видів залежностей повністю анонімно. Ви можете представитися під вигаданим ім'ям, ми не наполягатимемо на пред'явленні документів або вказівці адреси проживання та місця роботи. Ніхто ніколи не дізнається, що ви або ваш родич проходили курс реабілітації.


Залежність від азартних ігор , алкоголю чи наркотиків - це не злочин. Це захворювання, яке можна і потрібно лікувати. Ви не самотні в цій біді! Мільйони людей вже змогли позбавитися своєї залежності, і ми точно знаємо — це не вирок. Зателефонуйте нам.