лудомания

Лікування білої гарячки

гарантовано

Запишися зараз!

Біла гарячка або алкогольний делірій: все, що потрібно знати про стан

Лудоманія Залежність

igromania

Гемблінг Лікування

ludomania

Iгроманія Лікування

medic

Лікування Лікування

review

Біла лихоманка це що таке?

Це вкрай небезпечний стан, з яким важко впоратися без спеціалістів. Біла лихоманка це, по суті, синдром відміни, що виникає у людей з алкогольною залежністю. Він відбувається у тих, хто різко скасував вживання спиртних напоїв. Проте йдеться лише про залежних, хто пив алкоголь надмірно. Зазвичай починається з другої чи третьої стадії алкоголізму.

Він розвивається протягом 2-3 днів після відміни спиртних напоїв. Але трапляються випадки, коли стан переважає над людиною в період до 6 днів. На це впливають багато факторів.

Біла гарячка, не схожа на інші синдроми, такі як лудоманія або номофобія (страх залишитися без смартфона). Вона серйозніша і небезпечна, оскільки безпосередньо фізично може призвести до смерті.

Також вона має інші відомі в медицині та народі назви

  • Алкогольний делірій;
  • Алкогольний психоз;
  • Білочка;
  • Білка.

У будь-якому випадку стан потребує медичного втручання. Даний невроз розвивається швидко, а наслідки можуть бути непоправними.

Біла гарячка

Біла гарячка: розглянемо причини та фактори розвитку психозу

Перше, що необхідно знати цей найпопулярніший розлад, який виникає як наслідок відмови від алкоголю. На нього припадає більшість від усіх випадків. Тож білочка це зовсім не рідкість. А тому це явище давно і посилено досліджується безліччю провідних лабораторних центрів.

На думку медиків, існують дві основні причини, на тлі яких відбувається цей психоз. Також алкогольна делірія може виникнути у їхньому симбіозі.

Основні причини виникнення гарячки

  • Перша причина полягає у порушенні мозкового метаболізму. Простими словами, спиртні напої згубно впливали і токсично впливали на кору головного мозку. Це 80% від усіх випадків лікування.
  • Друга причина - це поганий вплив на всі інші органи, а особливо на печінку. Оскільки етанол справляє серйозне нейротоксичне на цей орган. Погіршують ситуацію нестача вітамінів та мікроелементів. Також у людей, які вживають алкоголь, спостерігається погіршена мікроциркуляція у всіх органах та системах.

Насправді, білка за всіма критеріями та причинами схожа на абстинентний синдром, з яким стикаються наркозалежні.

Сюди також можна додати і фактори ризику людей, схильних до гарячки

  • Літній вік;
  • Черепно-мозкові травми в минулому;
  • Соматичні захворювання.

Тому варто пам’ятати, що якщо людина дійсно зловживала алкоголем, то її треба підтримати. Слід враховувати, що психоз можливий і його можна попередити, звернувшись до фахівців.

Різновиди алкогольної делірії 6 типів прояву гарячки

Фактично розділивши психоз за симптомами, спростилася його діагностика, а також варіанти лікування. Також стало можливим з’ясувати потенційні етапи розвитку розладу, а також можливі наслідки для пацієнта.

Види гарячки

  • Атипова. Зазвичай він проявляється у тих, у кого психоз діагностовано. За симптомами схожий на шизофренію.
  • Класичний. Розвивається поступово, де стадія чітко змінюється одна одною.
  • Муситуючий. Дуже важкий. Людина, її свідомість та координація рухів у поганому стані.
  • Люцидний. Починається досить гостро. Галюцинації відсутні, проте є проблеми з координацією рухів, виникнення тривожності та загострення страхів.
  • Професійний. Початок гарячки схоже на класичний тип. Однак у цьому випадку виникають галюцинації. Наприклад, пацієнту здається, що він перебуває на роботі і виконує типові для його роботи дії. Також можуть бути рухи, що циклічно повторюються. Тобто людина може одягатися та роздягатися по кілька разів поспіль (і таке інше).
  • Абортивний. І тут виникають маячні ідеї, і навіть тривожність, що виникає хвилями. Характеризується фрагментарними галюцинаціями.

Симптоми білої гарячки: що потрібно знати?

Лікування алкоголізму це важкий процес. Він вимагає зусиль не тільки від найзалежнішого, а й від його близьких. І тим більше прикро, що коли людина вирішила вилікуватися і розпочати нове життя, психоз може збити його зі шляху. Він, безперечно, лякає всіх: і пацієнта, і його сім’ю. Через це є ризик, що людина змінить свої наміри.

Однак попереджений означає озброєний. Тому необхідно ознайомитися з першими ознаками гарячки:

  • Порушення сну, можливе безсоння;
  • Сильні головні болі, кластерні болі та мігрені;
  • Сильна безперервна блювота;
  • Тремор рук;
  • Тахікардія, прискорене серцебиття (від 90 ударів на хвилину);
  • Підвищення артеріального тиску;
  • Підвищення температури тіла;
  • Розширення судин очей;
  • Висока загальна пітливість тіла;
  • Проблеми з промовою;
  • Наявність параноїдальних думок;
  • Галюцинації.

Такі ознаки, як галюцинації, виникають пізніше. Починаються вони з тактильних, зорових та слухових проблем. На цьому етапі наявність розладу вже очевидна. А ось майбутні труднощі можна передбачити, якщо починаються такі симптоми, як блювання та підвищений артеріальний тиск.

Лікування алкогольного делірію в медичних та домашніх умовах

Викликати допомогу необхідно відразу ж, як з’явилися перші симптоми. Після обстеження, схему лікування призначатиме кваліфікований спеціаліст в індивідуальному порядку. Враховуючи факт, що загальний стан органів залежного складний, підбираються умови, які не зашкодять саме йому. В амбулаторних умовах призначають медикаментозне лікування, проте спочатку проводять різні процедури.

Лікування гарячки в лікарні включає такі компоненти

  • Седація. Це препарати та процедури, які мають на меті знизити фізичну та психічну активність. Тобто це заспокійливі та седативні засоби, що зменшують збудливість, щоб убезпечити мозкову діяльність.
  • Впроваджується особлива програма, яка допомагає залежному перейти на нормальний рівень життєдіяльності. Здійснюється свого роду чищення організму від токсинів та продуктів розпаду метаболізму. Відновлюється нормальна робота органів та дисбаланс вітамінів, мікроелементів.

Для якнайшвидшого одужання та мінімізації можливих наслідків, використовуються сучасні технології та обладнання. Тому все є абсолютно безпечним.

Як лікувати білу гарячку в домашніх умовах?

Робити цього категорично не можна. Наслідки алкогольної делірії можуть мати незворотний та летальний характер. Все, що можна зробити, це полегшити стан пацієнта, чекаючи швидкої допомоги.

У цьому випадку необхідно

  • Давати щедре пиття;
  • Зробити компрес, що охолоджує;
  • Використовувати заспокійливий або седативний засіб;
  • Викликати лікаря.

Лікування алкогольного психозу в домашніх умовах неможливе. Навіть фахівець підбирає схему лікування в індивідуальному порядку, виходячи із поточного здоров’я пацієнта.

Наслідки після білої гарячки

Алкогольний психоз дуже тяжко переноситься організмом. Зачіпаються буквально всі органи та системи життєдіяльності людини. Без спеціального обстеження виявити їх вчасно та ліквідувати неможливо.

Передусім серйозному впливу піддається головний мозок. Порушується його робота. Крім того, погіршується пам’ять людини, забуваються якісь події та навички. Залежний може стати абсолютно безпорадним, розвивається тривожність. Вона може перерости в апатію та депресивні епізоди.

У гіршому випадку може статися повний параліч. Тоді людина стає інвалідом. Також можливе виникнення енцефалопатії. Це комплексне порушення роботи мозку. Наприклад, спостерігаються порушення у мовному апараті.

Особливу увагу варто приділити серцево-судинній системі. Серце теж зазнає великих навантажень. Виникають проблеми з кровообігом та тиском. Підвищується ризик серцевих нападів та інфаркту. У результаті все це може призвести до незворотних сумних наслідків.

Також вам можуть бути цікаві ці статті:

Що таке біла гарячка простими словами?

Біла лихоманка це психоз, який виникає у людей із серйозною залежністю від алкоголю. Зазвичай розлад у людей на 2 чи 3 стадії. Однак воно більше схоже на «синдром скасування», тому що проявляється тоді, коли залежний вирішив вилікуватися. Це стан, який небезпечний для всього організму загалом.

Чи може біла гарячка пройти сама?

Ні, це стан, який потребує оперативного медичного втручання. Біла гарячка дуже негативно впливає на всі органи, а також системи життєдіяльності. Це може мати незворотні наслідки. Тому важливо вчасно звернутися по допомогу до фахівців. Вони зможуть визначити вид та стадію розладу, полегшити стан людини.

Скільки триває біла гарячка?

Зазвичай цього потрібно 2-3 діб. Однак відомі випадки, коли психоз тривав і розвивався до 6 днів. На виникнення алкогольної делірії впливає низка чинників. Серед них літній вік та наявність соматичних захворювань. Крім того, у групі ризику люди, які раніше мали черепно-мозкові травми..

Які бувають наслідки після білої гарячки?

На жаль, без належного втручання медиків наслідки після білої гарячки можуть бути незворотними. Залежний може стати інвалідом або отримати інфаркт, повний паралічу тіла. Також можливі дисфункції мови, серцево-судинної системи, ЦНС. Більш того, без допомоги медперсоналу є ризик виникнення повторного епізоду білої гарячки.